LOCAŢII JUDEŢENE

Locaţii organizare


ORGANIZATORI ETAPA REGIONALĂ

09 MAI 2020


BUCUREŞTI

Colegiul Tehnic "Mihai Bravu" Sector 3 responsabil prof Stancu Iulian; E-mail: stefanhepites@gmail.com

JUDEŢUL ARGEŞ

Colegiul Economic "Maria Teiuleanu" Pitești responsabil prof Stancu Liliana Tel: 0726088080; E-mail: stanculiliana64@yahoo.com

JUDEŢUL SUCEAVA

Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei responsabil prof Acatrinei Irinel Mioara Tel: 0742280286 ; E-mail: irinelacatrinei1973@yahoo.com

JUDEŢUL BUZĂU

Colegiul Naţional Pedagogic "Spiru Haret" Buzău  responsabil prof Serenella Liliana Dinu Tel: 0723413403; E-mail: serenelladinu@yahoo.com

JUDEŢUL IAŞI

Colegiul Tehnic "Ioan C. Ștefănescu" Iaşi responsabil prof. Nica Valerica Beatrice Tel: 0763614014; E-mail: nicabeatrice@yahoo.com

JUDEŢUL GIURGIU

Liceul Teoretic "Tudor Vianu" Giurgiu responsabil prof. Anghel Cristina Tel: 0726192959; E-mail: cristinaiulia.anghel@gmail.com

JUDEŢUL ILFOV

Liceul Tehnologic ”Pamfil Șeicaru” Ciorogârla responsabil prof. Iordan Gabi Daniela Tel 0734428694; E-mail:  gabi74verziu@yahoo.com şi prof. Sima Daniela Roxana Tel.0765240808; E-mail: sima.danielaroxana@yahoo.com

JUDEŢUL NEAMŢ

Centrul nr. 1 Colegiul Tehnic "Petru Poni" Roman responsabil prof. Pîslaru Mihaela Tel 0769021291 şi prof. Cucoș Oana Maria Tel.0744659842; E-mail: oanamaria_z@yahoo.com

Centrul nr. 2 Colegiul Tehnic de Transporturi Piatra Neamț  responsabil prof. Irina Corneanu Tel 0746137491 E-mail: irinacorneanu@yahoo.com

JUDEŢUL CONSTANŢA

Colegiul Naţional Militar "Alexandru Ioan Cuza" Constanţa responsabil prof. Ţipău Elena Tel 0724034959; E-mail: tipau_elena@yahoo.com

JUDEŢUL HUNEDOARA

Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu" Orăştie responsabil prof. Giurgiu Margareta Tel 0766299064; E-mail: margo1108@yahoo.com

JUDEŢUL DOLJ

Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova  responsabil prof. Aurel Babalean Tel 0788239593, Email: aurel_babalean@yahoo.com

JUDEŢUL SĂLAJ

Colegiul Național Silvania Zalău  responsabil prof. Olar Gabriela Carmen Tel 0741235371 , Email: olga_zalau@yahoo.com

JUDEŢUL SIBIU

Colegiul Național ”Samuel von Brukenthal” responsabil prof. Băcilă Ioan-Sorin Tel 0743610618 , Email: isbacila@yahoo.com

JUDEŢUL BIHOR

Colegiul Național ,,Samuil Vulcan" Beiuș  responsabil prof. Benedek Iudit Tel 0749181477 , Email: benedekiudit@yahoo.com

JUDEŢUL BACĂU

Colegiul Economic ,,Ion Ghica" Bacău responsabil prof. Buhuceanu Ovidiu Tel  0748121540, Email:  ovidiubuhucianu@yahoo.com, prof Coman Mariana Tel 0744 699 684, Email:  coman.mariana@isjbc.ro

JUDEŢUL CARAȘ SEVERIN

Colegiul Național ,,Traian Doda" Caransebeș responsabil prof. Radoslavescu Ileana Simona Tel 0723316579, Email:  simonaradoslavescu@yahoo.com

JUDEŢUL VASLUI

Colegiul Național ,,Gheorghe Roșca Codreanu" Bârlad responsabil prof. Silvestru Veronica Tel 0745528396, Email: veronicasilvestru@yahoo.com

JUDEŢUL CĂLĂRAȘI

Colegiul Național ,,Barbu Știrbei" Călărași responsabil prof. Vintilescu Daniela Tel 0723547641, Email: danielavintilescu@yahoo.com